slovenský
available new and used boats

Dalian Qian Long Aquatic Sports Development Co. Ltd. Je špecializovaná firma, ktorá sa zaoberá propagáciou vodných športov a ich rozvojom ako dračie lode, kajaky , kanoe , člny , veslárske člny , katamarány , kotviace lode , pretekárske dráhy, plávajúce bubny, záchranné vesty a inými vybaveniami pre vodné športy . Spoločnosť sa tiež zaoberá návrhom a organizáciou športových podujatí , taktiež vybudovaním pretekárskych dráh.


Naša výrobná základňa spolu s priestorom na výskum a vývoj predstavuje 36.000 m2 . Je nám známa aj technológia výroby jácht a vlastníme automatizovanú výrobnú linku na výrobu dračích lodí, ktorá je jedinečná v Ázii . Dizajnom a vývojovou činnosťou sa zaoberáme už 10 rokov za pomoci profesionálneho K+F tímu, ktorý má vysokú technickú odbornosť.


Naša spoločnosť sa zaviazala k dokonalosti kvality výrobkov a vysokej úrovne služieb a spolupracoval ako oficiálny dopravca pre IDBF kluby na majstrovstvách sveta , na ázijských majstrovstvách dračích lodí, na európskych majstrovstvách dračích lodí, na medzinárodné preteky dračích lodí , na čínskych pretekoch dračích lodí, na celočínskej súťaži dračích lodí , na tradičných športových hrách menšiny, na ďalších medzinárodných pretekoch dračích lodí a tiež na domácich pretekoch dračích lodí.


Spoločnosť „Qian Long Champion” exportuje do 31 krajín na 5 kontinentoch vybavenie na vodné športy . Naša spoločnosť sa zakladá na " dokonalosti a vynikajúcej kvalite " v záujme ďalšieho vývoja , aby sa ďalej šírila čínska dračia kultúru , propagovala a podporovala rozvoj čínskeho športu dračích lodí na svete a naďalej poskytovala prvotriedne produkty a dokonalý servis.

ChampionDragonBoat


ChampionDragonBoat


ChampionDragonBoat