polski
available new and used boats

Spółka Dalian Qian Long Aquatic Sports Development Co. Ltd. jest przedsięwzięciem zajmującym się rozwojem i popularyzacją wodnych dyscyplin sportowych oraz produkcją sprzętu wodnego, jak np. smocze łodzie, kajaki, kanadyjki, pontony stabilizacyjne, łodzie wioślarskie, katamarany, barki postojowe, tory zawodowe, bębny pływające, kamizelki ratunkowe, inne pojazdy wodne, jednostki pływające. Spółka zajmuje się ponadto projektowaniem, organizacją, aranżacją imprez sportowych, działalności sportowej i budową torów wyścigowych.


Powierzchnia naszej bazy produkcyjnej wraz z działem badawczo-rozwojowym wynosi 36.000 m2. Znana nam jest technologia budowy jachtów, oraz posiadamy automatyzowaną linię budowy smoczych łodzi - co jest ewenementem w Azji. Od ponad 10 lat prowadzimy działalność projektowo-rozwojową, posiadamy profesjonalny zespół B+R o wielkiej wiedzy technicznej.


Nasza spółka jest zaangażowana w wysokim poziomie jakości wyrobów, jakości świadczonych usług i uczestniczyła w roli dostawcy sprzętu w mistrzostwach świata klubów IDBF, w mistrzostwach łodzi smoczych w Azji, w mistrzostwach europejskich łodzi smoczych, na rozmaitych zamkniętych zawodach smoczych łodzi, w zawodach smoczych łodzi chińskich, na zawodach smoczych łodzi - aranżowanych podczas ogólnochińskich igrzysk sportowych, na tradycyjnych igrzyskach mniejszości narodowościowych, w innych zawodach smoczych łodzi oraz w krajowych igrzyskach.


Spółka „Qian Long Champion” eksportuje swój sprzęt sportowy na 5 kontynentów do 31 krajów. Nasza firma rozwija się pod znakiem "dążenie ku doskonałości i wspaniałej jakości" w interesie rozpowszechnienia chińskiej kultury smoczej, popularyzacji i głoszenia rozwoju sportu smoczych łodzi w Chinach i w świecie oraz kontynuowania sprzedaży pierwszorzędnych wyrobów i świadczenia bezbłędnych usług.

ChampionDragonBoat


ChampionDragonBoat


ChampionDragonBoat